The Last Dragon Order

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Gry

Ogłoszenie

Zapraszam na Forum Gildi:)

#1 2008-11-11 14:19:48

RaVcio

Użytkownik

4169387
Skąd: Ostrołęka
Zarejestrowany: 2008-11-10
Posty: 1
Punktów :   

Ravcio, of the Alliance

Na imię mi Ravcio, jestem jednym z Draeneiów, którzy przeżyli ucieczkę z Draenoru do świata Azeroth. Moja rasa wiodła spokojne życie w świecie Draenor, wraz z tamtejszymi orkami. Jednak pewnego dnia przybył tam złowieszczy Płonący Legion, który opętał swą mocą Orków zmieniając ich w brutalne bestie niszczące wszystko na swojej drodze, w tym Draeneiów. Przybyły także Blood Elfy pod dowództwem Kael'thasa Sunstridera pokonali nas i zmusili do ucieczki z twierdzy Tempest Keep poprzez jedno ze skrzydeł tego kompleksu - Exodar. Podczas lotu kilku Blood Elfom udało sie dokonać sabotażu, uszkadząjąc silnik Exodaru co spowodowało zupełnie nieplanowane lądowanie w nieznanej krainie - Azeroth. Żyjąc jeszcze w Draenorze, byłem szkolony przez doświadczonych członków mej rasy na Łowcę. Swoją naukę kontynuowałem na wyspach Azuremyst, gdzie poznałem min sztukę oswajania zwierząt. Aż wkońcu poznałem Gildie The Last Dragon Order dzięki której moge wraz z wieloma wspaniałymi osobami stawiać czoła groźnym wrogom, takim jak Scourge czy Płonący Legion, a także bronić Przymierza w walce z Hordą ...

Więc w skrócie:
Ravcio - Draenei Hunter, lvl 70, build Marksmanship, Miner i Engineer
Earthquake - Draenei Warrior, lvl 70, build Protection, żadnych profesji nie miał ;p
Scorpina - Night Elf Rogue, lvl bodajze 20 ;p


http://www.wowsignature.com/upload/sign-RaVcio.png

Offline

 

#2 2008-11-27 23:57:44

Adale

Administrator

11996680
Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 47
Punktów :   

Re: Ravcio, of the Alliance

Widziałeś może Naomi jak uciekałeś?

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.polishsupermanager.pun.pl www.naruto-live.pun.pl www.s1klanthe.pun.pl www.afrodyta.pun.pl