The Last Dragon Order

Ogłoszenie

Zapraszam na Forum Gildi:)

#1 2008-11-15 17:51:24

Naomi

Moderator

Zarejestrowany: 2008-09-25
Posty: 6
Punktów :   

Naomi

Mam na imię Naomi jestem shamanką zajmuje sie zbieraniem ziół i wyrabianiem mikstur.

Oto moja historia:

Miejsce w jakim się urodziłam był Derenor.Mieszkałam tam z wieloma wojownikami i wspólnie z klanem orków. Tam mój ojciec powiedział mi bym sie zaczęła uczyć magi natury bym została shamanką . Wiec tak sie stało uczyłam sie wraz z orkami i paroma pobrateńcami magi. Byłam w tym dobra i w niedługim czasie zaczęłam kontrolować elektryczność.Po pewnym czasie jeden z wodzów orków powiedział mi słowa "Wierze w ciebie i twoja moc.Mam nadzieje, że zostaniesz silnym shamanem elementary".I tak sie stało. Pewnego dnia jak z dala od wioski kończyłam naukę kontrolowania totemów usłyszałam krzyki i odgłosy walki. Szybko pobiegłam do wioski zobaczyć co sie dzieje to co zobaczyłam było okropne. Ci którzy umnie uczyli żyli razem z moim ludem zaczeli wariować zabijać wszystkich moich pobratenców. Udało mi sie uciec z paroma innymi Dreanejami statkiem Exodar który niespodziewanie rozbił sie na wysepce o nazwie Azure Isle. Byliśmy zszokowani gdzie sie znaleźliśmy.Po pewnym czasie zostaliśmy przyjęci do przymierza. Po przyłączeniu sie do przymierza zostałam zaproszona do gildi The Last Dragon Order i tam wraz z moimi przyjaciółmi walczymy z hordą i płonącym legionem.

Ostatnio edytowany przez Naomi (2008-11-15 17:53:37)


http://www.wowsignature.com/upload/sign-wojde.png

Offline

 

#2 2008-11-25 15:56:03

Puma

Użytkownik

Zarejestrowany: 2008-10-22
Posty: 2
Punktów :   

Re: Naomi

nice

Offline

 

#3 2008-11-27 23:52:51

Adale

Administrator

11996680
Zarejestrowany: 2008-09-23
Posty: 47
Punktów :   

Re: Naomi

Podobało mi się. Liczę że jeszcze coś dopiszesz

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.polishsupermanager.pun.pl www.narutoiprzyjaciele.pun.pl www.s1klanthe.pun.pl www.naruto-live.pun.pl www.cszone.pun.pl